KONUKLARI ISI, 2000 yılında bir mühendislik ve taahhüt firması olarak kurulmuş, geçen zaman içinde sürekli büyüme gerçekleştirerek kurumsallaşmış, müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknolojileri ile üretim yapmaktadır. Kazan, Isıtma sistemleri, Tavuk Kümesi Tesisleri, Sera Tesisleri ve Anahtar Teslimi Taahhüt işleri konusunda yurtiçine imalat yaparak Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biri olmayı sürdürerek ülke ekonomisi için de önemli olan istihdama katkı sağlamaktadır.

Alanlarında uzman, genç, dinamik ve eğitimli kadrosuyla Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı misyon edinmiş KONUKLAR ISI, hizmet verdiği ısıtma sektöründe rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan, değişimlere hızlı ve sağlıklı tepkiler verebilen bir firma haline gelmiştir.

KONUKLAR ISI, ısıtma teknolojisinin kilometre taşları olan istisnai ürünler ve çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Geçmişte olduğu gibi, gelecekte teknolojik ilerleme üzerinde belirleyici bir etkide bulunmaya devam edecektir.

Biz KONUKLAR ISI olarak, işimizin her alanında en kalitelisini sunmak ve mükemmellik için çalışmaktayız. Hiçbir şey geliştirilmedikçe çok iyi olamaz. Ürünlerimiz, gelecekteki sistemler için uzun ömürlü ve kullanımı kolay olacaktır.

Her türlü ısıtma teknolojisi için sunmuş olduğumuz hizmetlerin yanı sıra geniş bir yelpazede yer alan her bir uygulama için, piyasaların özel ihtiyaçları doğrultusunda, özel sistem çözümleri sunmaktayız.

Ürünlerimiz enerji tasarrufu sağlar ve çevreyi korur. ( Uzun zamandır araştırmasını yaptığımız ve karıştırıcı kopma helezon erime derdine son vermek amacıyla ve patentini alarak son yıllarda üretime geçtiğimiz ileri itimli ızgaralı sulu kazan imalatı yapmaktayız. Kullanıcılar tarafından geri dönüşüm makinesi olarak adlandırılan bu imalatımız , tavuk altlığı yakarak kümesin ısınmasını sağlar. )

Mümkün olan en kaliteli malzemeler, işçilik ve enerji verimliliği ile yalın yapılar ve süreçler oluşturmaya gayret ediyor ve çalışıyoruz.

Bu sadece sınırlı doğal kaynakların değil faaliyetlerimizin verimliliğini de sağlıyor.

Tüm süreçlerde yenilenebilir enerji biçimlerini teşvik ederek çevreye uyumlu olmasını sağlamak, iklimi korumak ve hayatın doğal temelini muhafaza etmek hedefimizdir.

Ürünlerimiz, yüksek enerji verimliliği sayesinde, ısıtma maliyetlerinde tasarrufa yardımcı olmaktadır.

KONUKLAR ISI olarak üretmiş olduğumuz ürünlerden bazıları ;

* HAREKETLİ IZGARALI KAZAN
* HAREKETLİ IZGARALI REFRAKTERLİ KAZAN
* STOKERLİ KARIŞTIRICILI KAZAN
* STOKERLİ KARIŞTIRICILI REFRAKTERLİ KAZAN
* TAM SİLİNDİRİK BRÜLÖRLÜ KAZAN
* YARIM SİLİNDİRİK BRÜLÖRLÜ KAZAN
* HELEZON
* KONVEYÖR TAŞIMA BANTLARI
* APAREYLER